niedziela, 8 lipca 2018

pastelowe plakaty do pokoju dziecka

Przyznam wam szczerze, że jestem wielbicielką monochromatycznych grafik, jednak dzięki wsparciu i podpowiedziom na fanpage @plakatowka powstał wpis iście cukierkowy, pastelowy, lukrowany i obsypany cukrem pudrem :) Przedstawiam Wam pastelowe plakaty do pokoju dziecięcego w odcieniach pudrowego różu, bladego błękitu, delikatnego fioletu i zgaszonego granatu. Wierzę, że osoby poszukujące tych odcieni, znajdą tutaj to czego szukają.
Podobno maluchy do trzeciego roku życia nie widzą pastelowych kolorów. Tak wynika z badań przeprowadzonych przez naukowców z poznańskiego UAM (Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza). Dlatego wybierając zachęcam do pobierana moich skandynawskich propozycji.

 Czarno-białe plakaty do pokoju dziecka znajdziecie w poście pt. Plakaty w stylu skandynawskim oraz skandynawskie plakaty do pokoju dziecka do druku.pastelowe plakaty do pokoju dziecka

 Tutaj królują pastele, w odcieniach o które prosiliście wielokrotnie :) Te plakaty mają specjale zadanie, a mianowicie służyć będą do rozweselania pokoi waszych pociech. Prócz plakatów z chmurami, załączam długo oczekiwane króliki- baletnice w 5 wersjach :)

plakat baletnica

plakat baletnica

plakat baletnica

Do pobrania czeka więc równo 9 pastelowych grafik :)

pastelowe plakaty do pokoju dziecka

pastelowe plakaty do druku
pastelowe plakaty do druku


Plakaty do pobrania znajdują się tutaj.

pastelowe plakaty do druku

 pastelowe plakaty chmury do druku za darmo 

króliki baletnice do darmowego wydruku
Jeśli pobrałeś grafikębędzie mi miło, jeśli w zamian polubisz mój fanpage
💓💓💓💓💓


pastelowe plakaty do druku


Przypominam pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego, nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.
  • Do ramki sprawdzi się nawet papier ksero ale lepszy efekt osiągniecie na papierze o wyższej gramaturze
  • PODCZAS DRUKOWANIA jakość wydruku ustaw na najwyższą
  • plakat przygotowany jest do wydruku w formacie A4, to oznacza, że mniejsze rozmiary tez będą wyglądać świetnie po wydrukowaniu
  • nie usuwam logotypu na życzenie 

 Pobierajcie, korzystajcie, dzielcie się linkiem ze znajomymi.

 

pastelowe plakaty do druku

Zapraszam  serdecznie na mój profil na Instagramie i FB. Plakaty, które tutaj widzicie powstały dzięki dyskusji na moim fanpage. Tam też w pierwszej kolejności pojawił się link do pobrania grafik.


Jeśli dodajesz zdjęcia z moimi plakatami oznacz je hashtagiem #plakatowka lub #plakatowka.blog – dzięki temu będę mogła je odnaleźć i skomentować. A tak na marginesie jest mi niezmiernie miło, gdy widzę, że dzielenie się tym co robię ma sens.


plakaty do wydruku

Jeśli spodobały Ci się grafiki koniecznie daj znać w komentarzu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz