czwartek, 19 lipca 2018

4 plakaty do druku z motywem domu

W tym poście czekają na Was darmowe plakaty z motywem do domu. Ale zaraz, przecież to już było? Niekoniecznie...

 

Jest sezon wakacyjny, większość z nas korzysta z urlopów, wyjeżdża, byle tylko zmienić "klimat", oderwać się od obowiązków. Jak to jest, że jednak tak chętnie wraca się do domu? Mimo że przeważnie jest fajnie, w hotelach czekają na nas luksusy, na które nie możemy liczyć w domu. Ktoś poda dobry obiad, animator zajmie się dziećmi... jednak zawsze pada zdanie "nie ma jak w domu". Właśnie wróciłam z fantastycznego wyjazdu, jednak miło było wracać :)

darmowe plakaty z motywem do domu


Dom to miejsce magiczne, dlatego tak chętnie dzielę się z Wami plakatami z motywem domu. Znajdziecie  u mnie sporo plakatów z napisami o tematyce kuchni i domu. Na przykład tutaj pobierzecie plakaty z motywem kuchni i diety, a tutaj darmowe plakaty z motywem rodziny i kuchni.

🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺

Nie wynika to z braku pomysłów, wręcz przeciwnie, w głowie kłębi mi się masa projektów do realizacji. Doby jednak nie da się naciągnąć, dlatego wybieram "na start" to co dla mnie najbliższe. 


Chcesz  wcześniej wiedzieć o nowych darmowych plakatach do druku?

Zapraszam  serdecznie na mój profil na Instagramie i FB

darmowe plakaty z motywem do domu


Przypominam pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego, nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.


  • Do ramki sprawdzi się nawet papier ksero ale lepszy efekt osiągniecie na papierze o wyższej gramaturze
  • PODCZAS DRUKOWANIA jakość wydruku ustaw na najwyższą
  • plakat przygotowany jest do wydruku w formacie A4, to oznacza, że mniejsze rozmiary tez będą wyglądać świetnie po wydrukowaniu
  • nie usuwam logotypu na życzenie 

Pobierajcie, korzystajcie, dzielcie się linkiem ze znajomymi.darmowe plakaty z motywem do domu

 Grafika jak zwykle jest do pobrania z mojego Dysku Google, gotowa do druku w formacie  .pdf. Zapewnia to doskonałą jakość wydruku i szybkie pobieranie. Za jednym zamachem pobierzesz wszystkie plakaty z motywem domu.


darmowe plakaty z motywem do domu

Aby pobrać wybrany plakat należy kliknąć poniżej 
plakat do druku dom

plakat do darmowego wydruku

plakat do druku za darmo
Jeśli dodajesz zdjęcia z moimi plakatami oznacz je hashtagiem #plakatowka lub #plakatowka.blog – dzięki temu będę mogła je odnaleźć i skomentować. A tak na marginesie jest mi niezmiernie miło, gdy widzę, że dzielenie się tym co robię ma sens.


plakaty do wydruku

Jeśli spodobały Ci się grafiki koniecznie daj znać w komentarzu :)

Jeśli pobrałeś grafikębędzie mi miło, jeśli w zamian polubisz mój fanpage


1 komentarz:

  1. Wydruk zawsze może być łatwy. Wystarczy, że postawisz na CCS Druk Cyfrowy www.ccsdruk.pl oferujemy usługi poligraficzne najwyższej klasy.

    OdpowiedzUsuń